حمایت از فعالیتهای آموزشی - پژوهشی در حوزه اوراسیای مرکزی
کد خبر: 1399020150300
تاریخ خبر: 1399/02/01
ارسال کننده: siyavash1989
دسته بندی: اطلاعیه
آخرین اخبار
حمایت از فعالیتهای آموزشی - پژوهشی در حوزه اوراسیای مرکزی

مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی دانشگاه تهران با توجه به اهمیت فراینده منطقه اوراسیای مرکزی برای منافع ملی کشور و با هدف کمک به شناخت بیشتر و بهتر این منطقه، از فعالیتهای پژوهشی در مورد مسائل اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و روابط خارجی کشورهای اوراسیای مرکزی با دیگر کشورها و بهویژه جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌کند. در همین زمینه حمایت از فعالیت های زیر در دستور کار این مرکز قرار دارد:

  • پشتیبانی از طرح‌های پژوهشی
  • پشتیبانی از تألیف و ترجمه کتاب

از استادان، دانشجویان و پژوهشگران حوزه مطالعات اوراسیای مرکزی دعوت می‌شود طرح‌ها و کتاب‌های پیشنهادی خود را در وبگاه   cces.irبارگزاری کنند. طرح‌های فرستاده شده، پس از تایید داوران مرکز مطالعات اور اسیای مرکزی، اجرا می‌شوند. لازم به یادآوری است شورای علمی این مرکز، در جهت تأمین بهینه منافع ملی و رفع نیاز‌های کشور، پژوهش‌های کاربردی به ویژه در زمینه روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اوراسیای مرکزی را در اولویت قرار داده است. همچنین مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی از رساله‌ها و پایان نامه‌ها نیز حمایت می‌کند:

  • حمایت از رساله‌های دکتری در حوزه اوراسیای مرکزی
  • حمایت از پایان نامه‌های کارشناسی ارشد در حوزه اوراسیای مرکزی

دانشجویان کارشناسی ارشد که از پایان نامه‌های خود دفاع کرده‌اند و دانشجویان دکتری که طرح پژوهشی خود را به تصویب گروه‌های آموزشی رسانده‌اند، می‌توانند برای تکمیل فرم حمایت از پایان‌نامه در وبگاه مرکز به آدرس cces.ut.ac.ir اقدام کنند. استادان، دانشجویان و پژوهشگران محترم که به فعالیت علمی- پژوهشی در حوزه اوراسیای مرکزی علاقه دارند، می‌توانند پرسش‌های خود را با فرستادن نامه به ایمیل مرکز مطالعات اوراسیای مرکزی به آدرس cces@ut.ac.ir و همچنین شماره تلفن‌های 66953996 و 66419704 با کارشناسان این مرکز در میان بگذارند.